В турнира по "Футбол 7" домакините от победиха тима на ПФК Монтана 1921 с 6:0, а в спор за третото място Пегас Спорт (Видин) се наложи с 3:2 над Първа атомна (Козлодуй). Ком (Берковица) и Прециз I заеха съответно пето и шесто място.

За най-добър вратар бе определен Александър Тихомиров (Прециз), Преслав Ценков (Монтана) грабна приза за най-добър защитник, а Никола Кирков този за най-добър халф. Лъчезар Сибинов (Прециз) стана нападател №1 на турнира, голмайстор - Николай Михайлов (Пегас Спорт), а Росен Плешоев от Първа атомна взе награда за феърплей.

Купата и златните медали на победителите връчи единия от собствениците на ДФК Прециз Александър Александров.

На финала в турнира по "Футбол 5" формацията на ПФК Монтана 1921 разгроми с 13:0 Прециз, а Ком (Берковица) спечели с 4:1 двубоя за бронзовите медали с Бдин (Видин). Прециз 1 и Първа Атомна останаха на пета и шеста позиция.

Най-добър вратар в тази възрастова група стана Цветомир Даниелов (Прециз I), най-добър защитник - Иван Антонов (Монтана), най-добър халф - Теодор Людмилов (Прециз), най-добър нападател - Кристиян Давидов (Ком), голмайстор - Борислав Бориславов (Бдин), а приза за феърплей васлужи Кристиян Христов (Първа атомна).

Купата и златните медали на победителите връчи другият съсобственик на ДФК Прециз Крум Христов.