Гостите първи поведоха в резултата още в самото начало на мача. До почивката обаче домакините направиха пълен обрат с попадения на Рич Данов и Любослав Валентинов. В началото на второто полувреме малките търнавчени отново изравниха, след което Александър Лазаров и Любослав Валентинов оформиха крайното 4:2.

Подготвителният тим на Локо (Мездра) - деца, родени през 2004 г., в този кръг почиваше.

Резултатите в останалите срещи при децата: Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Враца) 0:4, Дунав 2016 (Селановци) - Скала 2015 (Оселна) 10:1 и Огоста (Хайредин) - Септември (Гложене) 0:8. Чавдар 1957 (Бяла Слатина), Прециз (Монтана) и Торпедо 2004 (Борован) почиваха.

Едноличен лидер в класирането е Ботев (Враца) с 33 точки. На втора позиция излезе детската формация на Локомотив (Мездра) с 22 т. и голова разлика 45:26 - актив, натрупан след 7 победи, 1 реми и 3 загуби. На трето място е Чавдар 1957 (Бяла Слатина) с 21 т. и мач по-малко. Скала 2015 (Оселна) е предпоследна, десета, с 3 точки.

В подготвителната група се играха само две срещи: Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Враца) 0:6 и Торпедо 2004 (Борован) - Околчица (Моравица) 2:2. Двубоят Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - Монтана 1921 бе отложен.

В таблицата водят "подгответата" на Ботев (Враца) с пълен актив от 27 т., следвани от Прециз (Монтана) с 24 и Монтана 1921 с 19 т. Четвърти е Локо (Мездра) със 17 т. и голово съотношение 20:9 (5 победи, 2 равенства и 2 загуби).