Изненадващо гостите от Борован първи поведоха още в 5-ата мин. на мача чрез Андрес Благоев-Кубинеца. Пет минути по-късно обаче Росен Крумов възстанови равенството, а в 24 мин. отново той изведе росонерите напред в резултата - 2:1. До почивката се разписаха още Теодор Вишински в 27-ата. и Рич Данов в 32-ата мин., което позволи на домакините да се оттеглят на антракта с комфортна преднина от три гола.

Десетина минути след началото на второто полувреме Михаил Иванов вкара директно от ъглов удар за 5:1. Секунди по-сетен Максимилиян Боянов намали на 5:2, а крайното 6:2 фиксира Росен Крумов в 62-ата мин. след самостоятелен рейд по левия фланг, оформяйки своя хеттрик в мача.

Детския тим на Локо (Мездра) игра в състав: Павлин Марчев, Георги Иванов, Десислав Атанасов (кап.), Михаил Иванов, Цветомир Тодоров, Паоло Петков, Рич Данов (52 мин. Николай Якимов), Теодор Вишински (42 ми. Милен Милчов), Любослав Валентинов, Марио Лилов (36 мин. Владислав Андреев) и Росена Крумов.

Начело в класирането са децата Ботев (Враца) с пълен актив от 42 точки, следвани от тези на Локо (Мездра) с 32 т. и голово съотношение 63:34. Трети е Чавдар 1957 (Бяла Слатина) с 29 т. и с два мача по-малко.

В подготвителната група формацията на Локомотив (Мездра) U12 разгроми Торпедо 2004 (Борован) с 9:0. С пет гола за малките локомотивци се отличи Александър Лазаров, два гола добави Божидар Драганов, а по веднъж се разписаха Красимир Генов и Калоян Джанабетски.

"Подгответата" на Локо (Мездра) бяха в състав: Кристиян Иванов (кап.), Християн Ценов, Цветелин Иванов, Християн Ангелов, Константин Здравков, Александър Лазаров, Марио Емилов, Павел Иванов, Александър Ангелов, Божидар Драганов и Красимир Генов (Лоренцо Драгомиров, Паоло Ценов, Калоян Джанабетски).

В таблицата водят "подгответата" на Ботев (Враца) с пълен актив от 42 т., Локо (Мездра) е пети с 21 точки и голова разлика 31:15 - актив, натрупан след 6 победи, 3 ремита и 3 загуби.

В следващия кръг подготвителният тим и децата на Локо (Мездра) гостуват на Чавдар 1957 (Бяла Слатина). Двубоите са идната събота, 22 април, съответно от 10:00 и от 11:00 часа.