Възпитаниците на треньора Иван Георгиев-Саки имаха превъзходство над съперника и логично стигнаха до трите точки. Домакините първи поведоха в резултата след точно изпълнена дузпа, но само минута след това локомотивци изравниха с попадение на Валентин Танчев. В самия край на първата част Рич Данов донесе победата за мездренци.

В останалите срещи от кръга се получиха следните резултати: Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй) 4:0, Скала 2015 (Оселна) - Дунав 2016 (Селановци) 0:12, а двубоят Септември (Гложене) - Огоста (Хайредин) бе отложен.

Подготвителната група на Локо (Мездра) по програма почиваше в този кръг. Околчица (Моравица) завърши наравно - 1:1, с Торпедо (Борован), а Монтана победи Чавдар (Бяла Слатина) с 13:0.

В следващия кръг Локо (Мездра) приема у дома отборите на Прециз (Монтана).