В останалите срещи от кръга Скала 2015 (Оселна) загуби в Зверино от Чавдар 1957 (Бяла Слатина) с 1:4, Любимец (Търнава) победи Дунав 2016 (Селановци) с 2:1, а Торпедо 2004 (Борован) разгроми Кариана (Ерден) с 8:2. Ботев (Враца) и Септември 98 (Гложене) по програма почиваха.

© Борис Кръстев

Начело в таблицата, два кръга преди края на есенния полусезон, е Ботев U15 (Враца) с 19 точки, следван от Дунав 2016 (Селановци) с 16 т. и Чавдар 1957 (Бяла Слатина) с 13 т. Четвърто-шесто делят Любимец (Търнава), Локо (Мездра) и Първа атомна (Козлодуй) с равен брой точки - по 12. Скала 2015 (Оселна) е на последната, десета позиция, без спечелена точка.

В следващия кръг детският отбор на мездренския клуб гостува на Дунав 2016 (Селановци). Двубоят е в събота, 25 ноември, от 10:30 часа.

Междувременно юношите младша възраст на ОФК Локомотив (Мездра) инкасираха тежка загуба в зоналното първенство в по-горната възрастова група - U17. Подрастващите "железничари" бяха победени за втори път през този сезон от Чавдар 1957 (Бяла Слатина) - този път с 5:0 като гости. Състезателите на мездренчани се оплакаха от изключително лошия терен и грубата игра от страна на домакините, която според тях не е била санкционирана от съдийската бригада.

В другите две срещи от кръга Ком (Берковица) победи като гост Първа атомна (Козлодуй) с 1:0, а Кариана (Ерден) срази в Криводол местния Ботев с 8:0. Лидерът Ботев (Враца) по програма почиваше.

В подреждането, един кръг преди края на есенния полусезон, водят юношите на Ботев (Враца) с 19 т., пред Чавдар 1957 (Бяла Слатина) с 16 и Ком (Берковица) с 14 т. На четвърто място е Кариана (Ерден) с 10 т., а Локо (Мездра) е пети с 9 т.

В последния есенен кръг "младшата" на ОФК Локомотив приема Първа атомна (Козлодуй). Мачът е този петък, 24 ноември, от 15:00 часа на изкуствения терен на градския стадион в Мездра.