Домакините поведоха още в самото начало на мача, когато Рич Данов се възползва от асистенция на Михаил Иванов и се разписа за 1:0. В края първото полувреме отново Данов покачи на 2:0 след хубав самостоятелен пробив - попадение, което се оказа последно в двубоя.

В oстаналите срещи от кръга се получиха следните резултати: Скала 2015 (Оселна) - Кариана (Ерден) 1:7, Ботев (Враца) - Дунав 2016 (Селановци) 6:0 и Любимец (Търнава) - Торпедо 2004 (Борован) 3:0. Двубоят Септември 98 (Гложене) - Първа атомна (Козлодуй) бе отложен.

Начело в класирането на полусезона е Ботев (Враца) с 25 точки. Второ-трето място делят Любимец (Търнава) и Локо (Мездра) с по 18 т., като търнавчани са с по-добри допълнителни показатели (победа с 5:1 в директния двубой между двата отбора). Четвърти е Дунав 2016 (Селановци) с 16 т., а пето-шесто място делят Чавдар 1957 (Бяла Слатина) и Кариана (Ерден) с по 13 т. На последната, десета позиция, е Скала 2015 (Оселна) без спечелена точка.

В първия пролет кръг децата на ОФК Локомотив (Мездра) приемат своите връстници от Торпедо 2004 (Борован). Двубоят е тази събота, 17 март, от 10:30 часа на изкуствения терен на градския стадион. По същото време Скала 2015 (Оселна) гостува на Любимец (Търнава), а Ботев (Враца) и Септември 98 (Гложене) са домакини съответно на Чавдар 1957 (Бяла Слатина) и на Дунав 2016 (Селановци).