Бившият футболист на Локомотив (Мездра) и настоящ на Ботев (Криводол) Александър Миков изведе врачани напред в резултата в 13-ата минута на мача. Последваха пропуски за домакините на Юлиян Найденов и Георги Иванов. Отново Миков покачи на 0:2 в 51-ата минута, засичайки с глава центриране на Вангел Вангелов.

Малко след това Найденов бе спънат в наказателното на съперника и Иванов бе точен от бялата точка за 1:2. Крайното 1:3 оформи Данаил Тодоров отново от дузпа в 62-ата минута на двубоя.

В следващия етап от турнира Ботев ще се изправи срещу победителя от мача Етър (Велико Търново) - Янтра (Габрово).

Ботев (Враца): Цветан Димитров, Цветомир Ралков, Александър Миков, Милен Бельов, Ивайло Димитров, Петър Иванов, Вангел Вангелов, Валентин Лилов, Иван Иванов, Георги Янев, Мирослав Виденов, Светлин Савчев, Данаил Тодоров.

Главен съдия: Ивайло Тодоров.