Днешният мач срещу Кипър се игра пред препълнени трибуни на кокетното стадионче на брега на Средиземно море, като сред зрителите имаше и много българи. Нашите не срещнаха никакви проблеми срещу своя съперник. Йордан Христов откри резултата още в 4-ата мин. на мача, а в самия край на първата част Цветелин Анжелов покачи на 2:0.

Мартин Григоров направи преднината на "трикольорите" класическа в 29-ата мин., а секунди по-късно съперникът намали чрез Контеатис. Това не стресна "лъвовете", които отбелязаха нови три гола, дело на Павлин Кузов-Пистата, Бойко Котев и Цветелин Анжелов. В последната минута Кристодолу от Кипър оформи крайното 6:2.

Престижният форум, в който участват представителните обори на 38 държави от целия свят, се организира от Международната федерация по мини футбол ISF (International Socca Federation).

Досегашните резултатите в предварителна група "D":

България - Уругвай 3:0, Англия - Аржентина 2:0, Аржентина - Кипър 1:0, Англия - Кипър 0:0, Аржентина - България 0:2, Англия - България 3:0, Кипър - Уругвай 1:3 и България - Кипър 6:2.