Домакините решиха мача още преди почивката, на която се оттеглиха с аванс от 24 точки – 48-24. Доминацията на монтанчанки продължи и през второто полувреме. Въпреки че не започна в основната петица, Александра Петрова бе най-резултатна за победителките с 21 т. Марая Кинг се отличи с дабъл-дабъл за Монтана 13 точки и 12 борби. За Славия Виолета Григорова отбеляза 12 т., Вероника Джикова завърщи с 9 т. и към тях добави 6 борби и 5 асистенции.

Монтана – Славия 89:47 (26-12, 22-12, 17-8, 24-15)

Монтана: Габриела Николова 2, Санта Окоцките-Балткоиене 11, Христина Иванова 17, Марая Кинг 13, Димана Макариева-кап. 2 (Александра Петрова 21, Виктория Стойчева 10, Евгения Нацкина 7, Борислава Денчева 2, Габриела Ангелова 2, Кристиана Борисова 2, Симона Стоянова

Славия: Виолета Григорова 12, Дарина Кочева 7, Мария Светославова 7, Вероника Джикова 9, Мина Василева 7 (Валентина Горанова 2, Маргарита Чипова 2, Валентина Веселинова 1, Патриция Балова, Биляна Павлова). Треньор: .

Съдии: Илиян Цветанов, Вакентин Вълчовски.

Зала: „Младост“- без публика.