Гостите бяха по-добри през целия мач, като най-убедителни бяха веднага след почивката, когато направиха серия от 15-0, а домакините цели 6 минути не успяха да превземат коша на съперника. Радостина Димитрова бе най-резултатна за Монтана с 16 точки, 12 точки за победителките отбеляза Христина Иванова. За Славия Мартина Николова-Графам се отличи със 17 т., с които стана тип-реализатор на двубоя.

Славия – Монтана 47:83 (11:19, 13:16, 9:26, 14:22)

Славия: Марина Николова, Естер Мичева 12, Ивана Николова 4, Симона Миленова, Мартина Николова-Графам 17 (Десислава Кантарджиева 6, Патриция Балова 5, Ванеса Маринова 3, Мартина Николова, Елена Димитрова, Мартина Миленкова, Никол Лозанова).

Монтана: Дебора Филипова 10, Цветомира Шаренкапова 9, Габриела Костова 11, Димана Макариева 8, Мария Желязкова 3 (Радостина Димитрова 16, Христина Иванова 12, Виктория Стойчева 6, Преслава Колева 6, Йоана Иванова 2, Надежда Симеонова, Симона Стоянова).

Съдии: Ангел Иванов, Димитър Георгиев, Моника Вичева.

Зала: ЧСУ „Св. Георги”-45 зрители.