Символичните домакини убиха интригата още в първата част, която спечелиха с 33-13. В слеващите две монтанчанки намалиха темпото и резултатността им поспадна, но в заключителната четвърт отново натиснаха и стихнаха до внушителния си успех, който е пети за отбора от началото на сезона.

Новото попълнение в състава на Монтана американка Шериз Уилямс дебютира с дабъл-дабъл 14 т. и 12 борби. Националката Александра Петрова се отличи с 16 т. за победителките, с които стана и топ-реализатор на мача. За гостите от Белград Бранка Лукович бе най-полезна с 12 т., София Олич добави 10 т. за Партизан.

Монтана – Партизан (Белград) 84:40 (33-13, 14-7, 14-7, 23-13)

Монтана: Шериз Уилямс 14, Изабела Рамона 5, Димана Макариева-кап. 9, Снежана Алексич 13, Христина Иванова 6 (Александра Петрова 16, Дебора Филипова 11, Гаабриела Ангелова 4, Габриела Николова 4, Евгения Нацкина 2). Треньор: Стефан Михайлов.

Партизан: Невена Вучкович 5, София Олич 10, Марина Стоич, Горана Марянович 4, Бранка Лукович 12 (Марта Йованович 4, Даниела Ковачевич 2, Мина Перишич 2, Йована Вукович 1, Анджела Младженович). Треньор: .

Съдии: Неманя Влахович, Данило Петкович, Воккан Живкович.

Зала: „Арена Вършец“ - пред празни трибуни.