В самия край на първото полувреме Румен Сандев се оказа най-съобразителен при едно меле в наказателното поле на карианци. Веднага след почивката Ангел Бастунов можеше да изравни, но топката се отби в гредата. След това силен шут на Цветомир Тодоров, избит от вратаря Валентин Галев. В 63-та мин. Тодоров със странична ножица направи стража на столичани безпомощен за 2:2. Десет минути след това обаче Стоян Предев си отбеляза автогол и така домакините стигнаха до петата си шампионатна победа.

Септември (София) - Кариана (Ерден) 3:2

Септември: Валентин Галев, Александър Башлиев (82-Васил Попов), Георги Русев, Иван Тилев, Румен Сандев, Стефан Гаврилов (75-Георги Стоичков), Спас Георгиев, Стилиян Николов, Преслав Йорданов, Борис Галчев-кап. (89-Владимир Николов), Юлиян Попев. Треньор: Милен Радуканов.

Кариана: Павел Станев, Мартин Николов, Николай Дичев, Стоян Предев, Георги Илиев, Симеон Русев (57-Георги Чакъров), Ангел Бастунов (68-Ивелин Илиев), Владимир Мичев, Реджеб Халил, Цветомир Тодоров, Евгени Игнатов (89-Георги Търтов). Треньор: Веселин Великов.

Голмайстори: 1:0 Юлиян Попев (4), 1:1 Георги Илиев (18), 2:1 Румен Сандев (45), 2:2 Цветомир Тодоров (63), 3:2 Стоян Предев (73-автогол),

Главен съдия: Драгомир Драганов.

Асистенти: Александър Атанасов, Христо Хаджийски.

Жълти картони: (Септември); Георги Чакъров, Ангел Бастунов, Реджеб Халил (Кариана).

Стадион: „Драгалевци”-100 зрители.