При мъжете състезателите на Атлет отвяха конкуренцията като спечелиха пълен комплект медали. Победител стана Йоло Николов - 33-годишният Треньор №1 на Мездра, който се намира в отлична форма, бе най-бърз на 12-километровата дистанция с време 38:28 мин. Втори и трети финишираха неговите възпитаници Митко Ценов и Иво Балабанов, съответно с 39:01 мин. и с 39:35 мин.

Много добре се представи и Дева-Мария Драгиева. Родената в Берковица атлетка се нареди на трето място на 6 км при девойките. Също трета, но на 600 м при момичета под 14 г., завърши Денис Владимирова. В същата възрастова група нейната съотборничка Ива Митова е пета.

Отлично бягане при най-малките направи Мелани Венциславова, която заслужи златния медал на 600 м при момичетата под 12 г. От останалите 7 възпитаници на треньора Дилян Маринов по-предни класирания записаха Иван Драгановски, който финишира пети на 9 км при юношите и Ралица Йолова, която е шеста на 600-метровата дистанция при момичетата под 12 г.

Доайенът на леката атлетика в Мездра Георги Митев връчи почетен плакет по случай юбилейното издание на Мемориал "Митето" на треньора на КЛА Спартак (Койнаре) Даниел Ненков.