След това Вутов отбеляза изключително красив гол при успеха на „сините” с 3:1 срещу втородивизионния австрийски клуб Флоридсдорфер. В 56-ата минута техничарят от Очин дол засече центриране от десния фланг на Милош Цветкович и с красив удар от движение вкара за 1:1.

През почивните дни Антонио отново се разписа - този път от дузпа, при победата на своя отбор с 2:1 срещу дублиращия тим на швейцарския Санкт Гален. 21-годишният офанзивен халф изведе „сините” напред в резултата в 26-ата минута на мача, когато реализира 11-метров наказателен удар, отсъден за игра с ръка в пеналта на противников състезател.

Последната контрола на отбора на Делио Роси по време на лагера на Острова на рицарите е утре вечер от 18:00 часа с четвъртия в малтийското първенство Гзира Юнайтед.