Бившият възпитаник на детско-юношеската школа на Локомотив (Мездра) Антонио Вутов вкара първия си гол за Лече при своя неофициален дебют с екипа на новия си клуб в Италия. 20-годишният младежки национал на България започна титуляр и игра през първото полувреме в контролата на третодивизионния тим с аматьорския Белведере Спинело. Антонио се разписа с глава за 4:0 при разгромната победа на "джалоросите” с 10:0.

Останалите попадения за формацията, водена от треньора Паскуале Падалино, отбелязаха Салваторе Катурано - 2, французинът Абду Думбиа и капитанът Франко Лепоре през първата част и Марио Пачили - 4 и Джанмарко Монако след почивката, съобщава официалният сайт на клуба uslecce.it

Проверката бе първа за Лече по време на лагера на отбора в Контроней, Калабрия, който ще продължи до 29 юли.

През новия сезон Вутов ще играе за тима от Lega Pro като преотстъпен за една + една година от елитния Удинезе.