Четвъртоешелонният Локомотив 1929 (Мездра) разгроми с 9:1 Миньор (Згориград) в среща от 21-ия кръг на първенството във Врачанската „А” областна група. Двубоят се игра на изкуствения терен в Мездра, тъй като през есента двата тима размениха домакинствата си. По два гола за „пиратите” реализираха Костадин Пилитов, Валдемар Стоянов и Петър Златков, а по веднъж се разписаха Павлин Димитров, Цветомир Ангелов и Ивайло Димитров.

Лидерът в групата Околчица (Моравица) също постигна разгромна победа - над Дунав 98 (Селановаци) с 8:0. Домакините дръпнаха със 7:0 още до почивката след две попадения на Вангел Христов, две на Александър Миков и по едно на Цветослав Божинов, Николай Генов и Петър Иванов. През втората част вкара и Явор Янков.

Скала (Зверино) загуби с 2:4 при гостуването си на Ботев в Криводол. Александър Аврамов изведе домакините напред, Иван Митов обаче изравни. Борис Петков вкара за 2:1, но Антонио Йорданов донесе ново реми - 2:2. Трите точки за тима на Румен Славков осигуриха Благовест Ценов и Боян Данов.

В останалите срещи се получиха следните резултати: Монолит (Манастирище) - Балкански (Михайлово) 5:1, Манастирище - Ботев (Рогозен) 1:0 и Строител (Кунино) - Чавдар (Бяла Слатина) 5:2. Двубоят между Искър (Роман) и Огоста (Хайредин) бе отложен.

В класирането води Околчица (Моравица) с 52 точки и мач по-малко, пред Ботев (Криводол) с 49 и Локо 1929 (Мездра) с 42 т. и три мача по-малко.