Първата контрола се изигра между юношите младша възраст на "Локомотив" (Мездра) и "Дунав" (Селановци). Още в самото начало гостите откриха резултата след центриране. Последва отлично положение за "Дунав". Нападателят напредна, но прати топката встрани от вратата. В 13-та минутата футболист на домакините би над вратата. Две минути по-късно дунавци удвоиха. Вратарят на "Локомотив" се размина с топката и в желанието си да избие, защитник я прати в собствената си врата. Натискът на гостите доведе до още няколко пропуска, като топката бе пратена покрай левия стълб на вратата, пазена от Никълас Николов.

В средата на първата част резултатът стана класически. Гостите напреднаха по левия фланг, последва центриране и, от близка дистанция, топката влезе в мрежата на домакините за трети път. "Сините" от Селановци нацелиха напречната греда, а в ответната атака "червено-черните" намалиха резултата чрез Денислав Цеков.

Попадението амбицира момчетата на Владимир Найденов, които опитаха бързо да върнат още един гол, но вратарят на гостите парира шута.
"Дунав" веднага отговори на устрема на домакините и вратарят на "Локо" блесна с две добри спасявания - първо с крак, а при добавката улови кълбото. В края на първото полувреме резултатът стана 1:4.

През втората част темпото се запази, а гостите поддържаха напрежението като редяха атака след атака. След хубава контраатака нападателят на "Дунав" прехвърли вратаря на "железничарите" и покачи на 1:5.

В края на мача хитър шут на Виктор Митренски от "Локомотив", излъга вратаря на гостите, който помисли, че топката излиза, но тя влетя покрай десния стълб и оформи крайното 2:5.

Във втората контрола юношите старша възраст на "Локомотив" (Мездра) се изправиха срещу мъжкия тим на "Ботев" (Брусен). Двубоят бе изключително интересен, като още в първите десетина минути паднаха две попадения. Резултатът откриха домакините чрез Божидар Цветков. В ответната атака Станислав Иванов от "Ботев" (Брусен) изравни с далечен удар по диагонала.

Мачът бе динамичен, изпълнен с много възможности пред двете врати. Гостите показа класа и амбиции за победа и отбелязаха още три гола, дело на Анатоли Бисеров, Денислав Иванов и Веселин Цеков.

"Червено-черните" върнаха едно попадение чрез Божидар Цветков, който вкара второто си попадение в мача и оформи крайния резултат 2:4.